2012.

image

Selekcija Istre u Duesseldorfu

Selekcija Stolnoteniskog saveza Istarske županije i ove je godine uspješno nastupila u Duesseldorf na turniru Andro Kids Days 2012. koji se održao od 24. – 26. 08. 2012. Treneri voditelji selekcije Šešelja Dean – Stk „Pula“ i Banjac Miodrag – Stk „Vrsar„ na put su poveli šestero natjecatelja jer je u posljednjem trenutku nastup otkazao Glavočević Ivan (Stk “Sv Lovreč”).
Najveći uspjeh je postigla Pršurić Mateja (Stk “Sv Lovreč”) koja je osvojila prvo mjesto nanizavši sedam pobjeda.

 

 

Rezultati ekipno:

 

/M/ (Jurišić Dario, Matošević Manuel)

II. kolo:

Istarska Županija – SpVgg Satteldorf 3 : 0

III. kolo:

Istarska Županija – Hecht-Troisdorf/Daisdorf 0 : 3

 

/Ž/ (Pršurić Matea, Šimičić Petra)

II. kolo:

Istarska Županija – SSV Schonmünzach 3 : 1

III. kolo:

Istarska Županija – Baisweil 3 : 1

Četvrtfinale:

Istarska Županija – Schalke 04 2 : 3

 

/Ž/ (Topčagić Emili, Stern Racan Lora)

I. kolo:

Istarska Županija – TTV 04 Edenkoben 2 : 3

 

Rezultati pojedinačno:

 

/M/ Grupa (Jurišić, Wielern, Meyer, Stuckenbrock)

Jurišić – Stuckenbrock 3 : 0

Jurišić – Meyer 3 : 0

Jurišić -Wielern 3 : 1

1/32 finala:

Jurišić – Werner 2 : 3

 

/M/ Grupa (Matošević, Milek, Dryry)

Matošević – Milek 3 : 0

Matošević – Dryry 3 : 0

1/32 finala:

Matošević – Frinzel 3 : 0

1/16 finala:

Matošević – Luchey 0 : 3

 

/Ž/ Grupa (Topčagić, Pfeffekorn, Kienle, Deliaga)

Topčagić – Kienle 3 : 0

Topčagić – Deliaga 3 : 1

Topčagić – Pfeffekorn 1 : 3

1/8 finala:

Topčagić – Smeljanski /Ukr/ 2 : 3

 

/Ž/ Grupa (Pršurić, Wittorf, Szametat)

Pršurić – Wittorf 3 : 0

Pršurić – Szametat 3 : 0

1/16 finala:

Pršurić – Silar 3 : 0

1/8 finala:

Pršurić – List 3 : 2

1/4 finala:

Pršurić – Brunner 3 : 1

Polufinale:

Pršurić – Haas 3 : 1

Finale:

Pršurić – Wrzosek /Polj/ 3 : 1

 

/Ž/ Grupa (Šimičić, Elfert, Machalett)

Šimičić – Elfert 3 : 0

Šimičić – Machalett 3 : 0

1/8 finala:

Šimičić – König 1 : 3

 

/Ž/ Grupa (Stern Racan, Litschke, Schubinski)

Stern Racan – Litschk 3 : 1

Stern Racan – Schubinski 3 : 0

1/16 finala:

Stern Racan-Schäfer 3 : 0

1/8 finala:

Stern Racan – Kazahevich /Rus/ 3 : 0

1/4 finala:

Stern Racan – Usbech 0 : 3

 

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes