2010.

image

Selekcija Istre u Duesseldorfu

Županijska selekcija je i ove godine nastupila na Andro Kids Open u Duesseldorfu i postigla veoma lijepe rezultate. Uz trenera Bogdana Đekića iz Pule u Duesseldorfu je bio i Sandi Načinović iz Umaga, a selekciju su činili Martina Brizanac (Poreč), Ana Pia Načinović (Umag), Matea Pršurić (Sv. Lovreč), Manuel Matošević (Pula), Ališić Afan (Pula), Dekleva Davide (Višnjan) i Dekleva Filip (Višnjan).

Martina Brizanac je u pojedinačnoj konkurenciji osvojila 3. mjesto, a isti plasman je ostvarila i u ekipnoj konkurenciji u paru s Nijemicom Alexandrom J.
Ana Pia Načinović i Mateja Pršurić su također u ekipnoj konkurenciji osvojile 3. mjesto kao i Filip Dekleva u pojedinačnoj konkurenciji.
Detaljniji izvještaj i ostale rezultate objavit će se naknadno.

Brizanac Martina  – Pojedinačno  U grupi je bila prva bez poraza.
Prvo kolo je bila slobodna,
u drugom kolu je pobijedila sa 3-0,
treće kolo je pobijedila 3-0,
u četvrtfinalu je pobijedila igračicu
s kojom je igrala u ekipi s 3-2, u polufinalu je izgubila od kasnije pobijednice iz Litve 3-1
————————- ———————– ——————————————————
– Ekipno Igrala je sa jednom njemačkom igračicom i u prvom kolu su bile slobodne, drugo kolo su pobijedile 3-0, treće kolo takodjer 3-0, u cetvrtfinalu su izbacile ekipu iz Rusije 3-2, u polufinalu su izgubile od ekipe iz Litve 3-2
————————- ———————– ——————————————————
Načinović Ana Pia – Pojedinačno U grupi je bila prva bez poraza, u prvom kolu je bila slobodna, u drugom kolu je pobijedila 3-0, treće kolo je pobijedila 3-0, da bi u četvrtfinalu ispala od jedne njemačke igračice 3-1
————————- ———————– ——————————————————
Prsurić Mateja – Pojedinačno Pojedinačno druga u grupi, jedan meč izgubila, dva dobila, nakon toga u prvom kolu je pobijedila sa 3-0, drugo kolo također sa 3-0, da bi u trećem kolu ispala s 3-0
————————- ———————– ——————————————————
Načinović/Pršurić – Ekipno Prvo kolo je slobodne, drugo i trece kolo su pobijedile s po 3-0, u četvrt finalu su pobijedile 3-2, dok su u polufinalu izgubile 3-1
————————- ———————– ——————————————————
Dekleva David – Pojedinačno U grupi je bio prvi bez poraza, pa je u prvom kolu bio slobodan, u drugom kolu je pobijedio 3-0, u trećem je pobijedio 3-2, a u četvrtom kolu je izgubio 3-0
————————- ———————– ——————————————————
Ališić Afan – Pojedinačno U grupi je bio drugi, jednu partiju izgubio, dvije dobio, u prvom kolu je pobijedio 3-0, u drugom 3-2, a u trećem je izgubio 3-0
————————- ———————– ——————————————————
Dekleva/Ališić – Ekipno Prvo kolo je bila slobodni, drugo kolo pobijedili 3-0, u trećem kolu izgubili 3-2
————————- ———————– ——————————————————
Dekleva Filip – Pojedinačno Prvi u grupi bez poraza, prvo kolo je bio slobodan, drugo i treće kolo je pobijedio s po 3-0, u polufinalu je izgubio od kasnijeg pobjednika Poljaka 3-0
————————- ———————– ——————————————————
Matošević Manuel – Pojedinačno Drugi u grupi s porazom i dvije pobjede, prvo kolo je pobijedio 3-0, da bi u drugom kolu izgubio 3-2
————————- ———————– ——————————————————
Dekleva-/Matošević – Ekipno Prvo kolo slobodni, a u drugom izgubili s 3-2
————————- ———————– ——————————————————
Dekleva Filip – Talent Kup Osvojio je 3. mjesto na natjecanju za klince rođene 2001. g i mlađe
————————- ———————– ——————————————————

 

Đekić Bogdan

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes