2009.

Kandidati za županijske selekcije

Županijska selekcija perspektivnih igrača

4. Otočan Dominik Stk “Poreč” 1998.
5. Brčić Petar Stk “Poreč” 1998.
6. Ališić Afan Stk “Pula” 1999.
7. Dekleva Davide Stk “Višnjan” 1999.
8. Dekleva Filip Stk “Višnjan” 2001.
9. Dvorsky Damodar Stk “Pula” 1997.

Županijska selekcija perspektivnih igračica

4. Peroš Ana Stk “Maestral” 1996.
5. Načinović Ana Pia Stk “Maestral” 1997.
6. Pršurić Mateja Stk “Sv. Lovreč” 1998.
7. Barbić Adriana Stk “Sv. Lovreč” 1996.
8. Šimičić Petra Stk “Poreč” 1999.
9. Kuna Andrea Stk “Pula” 1998.

 

Županijska selekcija perspektivnih igrača i igračica do završetka juniorskog staža

1. Jadreško Marija Žstk “Pula” 1992.
2. Kupinić Tina Žstk “Pula” 1992.
3. Šuman Maja Stk “Bambi” 1993.

 

Županijska selekcija perspektivnih igrača i igračica do završetka kadetskog staža

4. Rioža Martina Stk “Bambi” 1994.
5. Stankovska Sanja Stk “Poreč” 1994.
6. Pucar Tomislav Stk “Pula” 1996.
7. Dobrić Rajmond Stk “Vrsar” 1995.
8. Šuvalić Mirela Stk “Bambi” 1994.
9. Brizanac Martina Stk “Poreč” 1995.

 

Županijska selekcija za nastup u Diesseldorfu na Andro Kids Day – 2009.

Dosadašnji učesnici
1. Rioža Martina Stk “Bambi” 1994.
2. Stankovska Sanja Stk “Poreč” 1994.
3. Pucar Tomislav Stk “Pula” 1996.
4. Dobrić Rajmond Stk “Vrsar” 1995.
5. Šuvalić Mirela Stk “Bambi” 1994.
6. Brizanac Martina Stk “Poreč” 1995.
Kandidati za selekciju koji trebaju proći selekcijsku provjeru (Jednodnevni kampovi-natjecanja)
1. Banković Tedi Stk “Pula” 1994.
2. Ivinić Fabio Stk “Pula” 1994.
3. Kašner Mateo Stk “Vrsar” 1994.
4. Živković Patrik Stk “Maestral” 1996.
5. Brčić Petar Stk “Poreč” 1998.
6. Otočan Luka Stk “Poreč” 1996.
7. Dekleva Davide Stk “Višnjan” 1999.
8. Ališić Afan Stk “Pula” 1999.
9. Peroš Ana Stk “Maestral” 1996.
10. Načinović Ana– Pia Stk “Maestral” 1997.
11. Pršurić Matea Stk “Sv. Lovreč” 1998.
12. Hodžić Elvisa Stk “Brovinje” 1997.
13. Dobrić Lara Stk “Brovinje” 1994.
14. Dobrić Petra Stk “Brovinje” 1995.
15. Pršurić Matea Stk “Sv. Lovreč” 1998.
16. Barbić Adrijana Stk “Sv. Lovreč” 1996.
17. Kuna Andrea Žstk “Pula” 1998.

Nemamo podatke Stk “Arena” Pula jer zbog malog broja nastupa nisu na ranglistama,pa očekujemo podatke i prijedloge tog kluba.
Županijska selekcija najmlađih kadeta i kadetkinja bit će napravljena naknadno po dogovoru s klubovima. Za odrađivanje županijskih selekcija treba postaviti kriterije: npr: broj treninga tjedno, sparing partneri, nastupi na turnirima, napredak u razvoju tehnike igranja, napredak u razvoju motoričnih sposobnosti, stanje na ranglisti i sl.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes